ABT VW Polo

ABT VW Polo

Volkswagen’in yeni Polo için sloganı “Ödün vermeye gerek yok”. Tüm VW modellerinin önde gelen tuneri olan Abt Sportsline, bu mesajı yeniden yorumladı ve yeni Polo için hem sportif hem de güvenli bir ayar programı geliştirdi.

ABT VW Polo
ABT VW Polo

Abt Sportsline, yeni VW Polo için sportif tasarımını vurgulayan kapsamlı bir aero dinamik paket yarattı. Yeni tasarlanan ön ızgara ve ön spoyler kenarı, Polo’ya dinamik ve şık bir görünüm kazandırıyor. Arka kanat sadece Polo’nun daha sportif görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda arka eksende daha fazla aşağı kuvvet sağlar.

ABT VW Polo
ABT VW Polo

Abt Sportsline’ın spor süspansiyon yayları sayesinde, yeni Polo özellikle daha güvenli ve daha sportif hale getirildi. Aşamalı çalışan yaylar gövdesini 35 milimetre alçaltır. Böylece, Polo’nun daha canlı görünmesini sağlar ve mükemmel bir yol tutuşu sağlar. Bununla birlikte, sürüş dinamiklerinin optimizasyonu özellikle dikkat çekicidir.

ABT VW Polo
ABT VW Polo

 Otomobil, direksiyon faaliyetlerine çok daha duyarlı tepki veriyor ve kullanımda daha çevik. Aynı zamanda Abt yayları, aracın yan eğimini azaltarak, özellikle hızlı virajlarda veya ani yön değiştirmelerde ek güvenlik ve sportif sürüş davranışı sağlar.

ABT VW Polo
ABT VW Polo

Ayrıca VW Polo, zarif ve sportif Z tipi Abt hafif alaşım jantlarla optik olarak yükseltildi. 17 inç, klasik beş kollu tasarımdaki tek parça alüminyum jantın mevcut en büyük boyutu. Dışbükey parmaklıklar, tekerleğe güçlü ve dinamik bir görünüm kazandırır.

ABT VW Polo
ABT VW Polo

Abt Sportsline’ın yeni VW Polo için sunduğu aksesuarlar otomobili sadece daha güvenli değil, özellikle daha sportif hale getiriyor. Çok geçmeden Abt Sportsline, Polo için güç yükseltmeleri ve sportif aksesuarlar gibi başka ürünler de sunacak.

ABT VW Polo
ABT VW Polo

Bir cevap yazın