ABT VW Passat

ABT VW Passat

Yeni VW Passat, şimdiye kadarki en konforlu Passat olacak şekilde tasarlandı. Bu yeni lüks sınıf limuzin ile Volkswagen yeni standartlar belirlemeye mahkumdur. Uzun bir geleneğe sahip Bavyera şirketi Abt Sportsline da bu felsefeyi takip ediyor. VW grubunun tüm markaları için lider tuner, yeni Abt tarzı VW Passat’ın neye benzeyeceği konusunda somut fikirlere sahip.

ABT VW Passat
ABT VW Passat

Çok geçmeden Abt Sportsline, sağduyulu ama yine de sportif görünümlü bir ön spoyler dudağı ve VW Passat için bir arka spoyler sunacak. Aerodinamik parçaları inşa ederken, uyumlu optik özellikler oluşturmaya büyük önem verildi. Sonuç, sportif ancak rahatsız edici olmayan bir görünümdür.

ABT VW Passat
ABT VW Passat

Ayrıca Abt Sportsline, yeni Passat için beş kollu hafif alaşım jant SP’yi de sunacak. Tek parça alüminyum döküm jant, Abt modelinin sportif ve zarif görünümünü vurgular.

ABT VW Passat
ABT VW Passat

Dahası, tam bir Abt Sportsline süspansiyon kiti şu anda geliştirilmektedir. Hedef, aracı alçaltmanın yanı sıra sürüş dinamiklerini de artırmak. İş eşleştirme söz konusu olduğunda, Abt mühendisleri sportiflik ve üretime yakın günlük konfor arasındaki dengeye odaklanmaya devam ediyor.

ABT VW Passat
ABT VW Passat

Bir cevap yazın